PA noodalina 18mm*1,2mm*250,5 ROHELINE 1kg

PA ehk kapron noodalina kasutatakse mõrdade, nootade jmt püüniste valmistamisel, kalakasvatuses, samuti koduses majapidamises kattevõrkudeks, piirde- ja turvavõrkudeks.
Toote nimetuses (tähistuses) on märgitud: silmasuurus (silma ühe külje pikkus millimeetrites) * niidi läbimõõt (mm) * lina sügavus (laius) silmades.
Noodalina sügavus ja pikkus  väljavenitatult arvutatakse meetriteks järgnevalt: 2x silma suurus (see on ühe silma suurus väljavenitatult) x silmade arv / (jagatud) 1000.
Püüniste ehitamisel rakendatakse võrgu silm lahti rombikujuliseks. Täiesti lahti rakendatud silma korral lina väljavenitatud sügavus ja pikkus väheneb 1,4 korda.
Kapronlina muu kasutus (kodune majapidamine):
-viljapuude ja marjapõõsaste saagi kaitsmiseks lindude eest. Et lind ei mahuks läbi ega jääks ka silma kinni, siis silmasuurus on soovituslikult 18-22 mm, lina niit võiks olla 1,0mm, et mitte raske linaga murda oksi;
-kergelt  laialilendavate kuhjade ja koormate katmiseks, kaetavast materjalist ja selle iseloomust sõltub silmasuurus ja niidi läbimõõt. Soovitatav on ajada kattevõrgu äärt mööda selle ümber jämedam nöör, 6-10mm;
-spordiväljakutel ja nende ümber piirdevõrguna, et kaitsata pallide või muude spordivahendite sattumist väljapoole piiratud ala;
-muudeks piirdevõrkudeks;
-sisekujunduse dekoratiivelementideks;
…ja veel 1001 kohta!
Noodalinad on pakitud, kinnistesse kottidesse. Ühe koti hind sõltub kaalust, mis jääb vahemikku 25 kuni 27 kg. Ostusoovil väiksemale kogusele kui 1 kott, müüme lina pikisuunas loetud silmade arvu järgi kilohinnaga, millele lisandub lõikamise ja silmade lugemise tasu 10.- eurot ühele lõigatud tükile. Lõplik hind sõltub alati kaalust. Seepärast on ostu võimalik vormistada vaid arve alusel tasumisega. (kaardimaksega e-poest ostu vormistada ei saa). Mida suurem on kogus, seda paremat hinda saame pakkuda.
See toode on toodetud Taiwanis, Saarevõrk OÜ tellimusel.

1 kg hind

18.30

175 laos / kg

  • Sisesta tellimus

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Tootekood: 721433 Category

Toote iseloomustus

 

721212

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PA noodalina 18mm*1,2mm*250,5 ROHELINE 1kg”
CLOSE

Tootekategooriad

Nööri kanne
2.0g/1m43.0g/1m
Nööri läbimõõt
1.0mm40.0mm
Nööri raskus
1.0kg/100m60.0kg/100m
Võrgusilma suurus
10mm120mm
Add to cart