Kontakt

kontakt

Kontakt info

Aadress:

Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 15, 94601 Estonia

Telefon:

+372 588 56 551

Kui teil tekib küsimusi või soovite osta lehel olevaid tooteid saate kasutada mugavalt ka allolevat päringuvormi.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

kontakt

Vaata kaardilt

Meie meeskond

Juhatuse liige

Kalvar Ige

+372 5044 169
kalvar@saarevork.ee

Tegevjuht

Ivi Kimber

+372 52 76 223
ivi@saarevork.ee

Turundusjuht

Annely Hints

+372 5303 7599
annely@saarevork.ee

Tootmisjuht

Toomas Väin

+372 5059 454
toomas@saarevork.ee

Personalijuht

Mariina Kaal

+372 5340 3452
mariina@saarevork.ee

Veigo Umal
Tootejuht-ostuesindaja

Veigo Umal

+372 5560 2774
veigo@saarevork.ee

CLOSE

Tootekategooriad

Nööri kanne
2.0g/1m43.0g/1m
Nööri läbimõõt
1.0mm40.0mm
Nööri raskus
1.0kg/100m60.0kg/100m
Võrgusilma suurus
10mm120mm
Add to cart