Tooted

Meie toodetavad NÖÖRID-KÖIED-PAELAD merele ja tavakasutusse

Valikus on erinevad kvaliteetsed nöörid kalapüügivahenditele: tina ehk raskusnöörid võrkudele ja mõrdadele, ujuki- ja ujuvnöörid võrkudele. Erinevast materjalist paelad, nöörid ja köied nii merele kui kodu-majapidamisse.

Meie toodetavad KALAVÕRGUD harrastus- ja kutselistele kaluritele

Kvaliteetsed võrgud nii rannakalurile kui ka harrastuspüügiks. Suur valik otse tootjalt Saaremaalt. Erinevad silmasuurused ja püügisügavused. Valmistame eritellimusel raamvõrke, abareid ja kliendi soovist lähtuvaid võrke.

UJUKID

Müüme PVC, EVA ja enda toodetuid vahtpolüstüroolist EPS ujukeid võrkudele, mõrdadele, püüniste märgistamiseks. EPS ujukid on kergemad ja parema kandevõimega võrreldes teiste materjalidega.

Meie toodetavad MÄRKLIPUD

Pakume püüniste märgistamiseks Kalapüügiseaduses kehtestatud nõuetele vastavaid erinevaid märklippe.

MUU

Müüme kalamehele ka kõike muud vajalikku: ankrud, raskused, aerud, tullid, päästevestid, võrgupulgad, rakenduskäbid (uid), noad ja mu säärane…

Paadi rent

Saarevõrk rendib sõudepaati kalapüügiks või siis lihtsalt lõbusõiduks.

Paat on paadiveohaagisel ja asub Kuivastu mnt.15, Orissaare, Saarevõrk tootmishoone ja kaupluse ees parklas. Rendihind 30,00eur/1 päev (00-24.00). Hinnas on ankur, aerud ja soovi korral päästevestid.

Paadile võib paigaldada isikliku mootori.

Broneerigu tegemiseks tule meie poodi Kuivastu mnt.15, Orissaare, Saaremaa või helista tööpäevadel 9-16ni telefonil +372 45 45 179, teistel aegadel telefonil +372  50 44 169, e-mail: info@saarevork.ee.

CLOSE

Tootekategooriad

Nööri kanne
2.0g/1m43.0g/1m
Nööri läbimõõt
1.0mm40.0mm
Nööri raskus
1.0kg/100m60.0kg/100m
Võrgusilma suurus
10mm120mm
Add to cart