Ujukinöör 4,0g/m Premium* HALL 55m

Ujukinööri Premium number 4…33g/m näitab 1m nööri üleslüket e. kannet.
Kogus 1 on üks viht, milles on 55m nööri.

 

15.10

Toodet laos ei ole, aga seda saab osta. Valmistame selle Teile peale Ostu sooritamist esimesel võimalusel, hiljemalt 10 tööpäeva jooksul. Lisa soovitud kogus ostukorvi.

Tootekood: 215405 Category

Toote iseloomustus

Kvaliteetne, suure tõmbetugevusega, tugevndatud paksema koega punutud ujukinöör uut tüüpi ujukitega. Tänu parandatud ujuki kujule, mis püsib nüüd koe sees paremini ja tugevamale materjalile kannatab nöör väga hästi survepesu ega ima vett. Premium ujukinööri kanne ei vähene ka pikaajalisel kasutamisel. Ujuki mõõt on 1,5“ (11x50mm), nööri materjaliks on kasutatud polüpropüleeni (PP) ja kahekordset monofilkiudu. Värvus hall musta triibuga.
Sobiv ujukinöör valitakse püünisele soovitud omadustest ja kaalust lähtuvalt.
Nakkevõrgu puhul peab arvestama võrgulina kaalu, mis sõltub selle silmasuurusest, sügavusest ja tamiili läbimõõdust. Põhjavõrgu puhul peab ujukinöör hoidma võrgu veekogu põhjas vertikaalasendis, mis tähendab, et nööri kanne kogu võrgu pikkuse kohta peab ületama võrgulina kaalu, kuid olema väiksem, kui lina ja raskusnööri kaal kokku. Pinnavõrgu (ujuvvõrgu) puhul, et võrk tõuseks püügiks vertikaalselt veepinna lähedusse, peab ujukinööri kanne olema tunduvalt suurem, kui lina ja raskusnööri kaal kokku.

 

215405

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ujukinöör 4,0g/m Premium* HALL 55m”
CLOSE

Tootekategooriad

Nööri kanne
2.0g/1m43.0g/1m
Nööri läbimõõt
1.0mm40.0mm
Nööri raskus
1.0kg/100m60.0kg/100m
Võrgusilma suurus
10mm120mm
Add to cart